KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15507233
nr 1550 7233
Jan Andrzej Piwarski, Bymotiv. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 62x77 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 juli 2023
kl 19:06:25
100 kr
150 kr